Yaşlanmayı yavaşlatmak mümkün mü?

Re-Nativ™ Astaraglus gıda takviyesi içinde bulunan Cycloastragenol ve Nadh ile gerçek yaşınızdan bile genç olmanız mümkün olabilir. Detaylı bilgi almak için sayfayı aşağı doğru kaydırın.

Bağışıklığa Etkisi

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

Anti-Aging Etkisi

Telomerlerin uzaması gençleşme yönünde atılacak adımların başında yer alır.

Anti-Oxidan Etkisi

Serbest radikal seviyelerinin üretimini düşürerek kalp sağlığını korumaya destek olur.

Enerjiye Etkisi

Yaşam enerjisi ATP, oksijen, glikoz ve NADH+ sayesinde üretilir.

Gıda Takviyesi İçindekiler

Astragalus Membranaceus (Çin Geveni)

Ortalama yaşam süresi uzamakta fakat doğurganlığı erteleme sebebiyle yaşa bağlı olarak üreme hızında azalma meydana gelmekte ve böylece yaşlı bir nüfus oluşmakta. Bunun sonucu olarak nörodejenerasyon, kardiyovasküler hastalıklar, kanser gibi yaşlanma ve yaşlanma ile ilişkili hastalıklar en önemli küresel sorunlar haline gelmekte. Çin tıbbında, Astragalus membranaceus uzun tıbbi kullanım geçmişine sahiptir, yıllardan beri yaşlanmayı geciktirmek ve yaşlılığın getirdiği sorunlarla savaşmak için kullanılmaktadır. 

Cycloastragenol

Telomerler, anne ve babamızdan bize miras kalan 23 çift kromozomun her iki ucunda bulunur. Telomerlerin kısalması yaşlanmanın sebebidir. Bu yaşlanma sadece hücre seviyesinde değil doku ve bütün vücut üzerinde gerçekleşmektedir. Sağlıklı yaşayabilmek için düzenli bir hayat tarzı her şeyden önemli olmakla birlikte bazı besin destekleri kullanarak doğal gücümüze güç katmamız mümkün olmaktadır.  Cycloastragenol telomerlerin uzamasında en önemli etken maddedir ve sayesinde telomerlerin uzadığı saptanmıştır. 

Nadh+

NADH+ (Nikotinamid Adenin Dinükleotit) hücrelerin enerji üretim merkezi gibi çalışan mitokondrilerde önemli fonksiyon üstlenir. NADH+ yenilen besinlerle dışardan alınır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte hücredeki düzeyinin düşmesinden dolayı NADH+‘da olan  ihtiyacınız daha fazla artar. Nitroksid (NO) üretimini teşvik eder, NO tüm organların özellikle kalbin ve beyinin kan dolaşımını iyileştirir. NADH+, ATP üretimini arttırarak hücrede enerji üretir. Dopamin ve serotonin üretimini arttırır. DNA hasarını tamir eder.

Tavsiye Edenler

Çocuk doktoru yazdı. Bildiğiniz prebiyotikleri unutun çocuğuma güvenle verdiğim harika bir ürün kesinlikle kullanilmasi tavsiye ediyorum. Diyare de kullandım.

Tuğba Hanım

Ürün kullanıyorum ikinci kez alıyorum çok memnunum.

Ebru Hanım

Re-Nativ'e ulaşın

İstanbul içi kargo ücretsizdir.
İletişim adresimizden de arayarak sipariş verebilirsiniz.

bemade-renativ-astragalus-kids-3-sise-600x600

Çocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirin

3 probiyotik ve 3 prebiyotik içeren gıda takviyemizin faydalarını inceleyin.

cinkobak-3-kutu-1000x1000

Bağışıklık sisteminizi hızlı kuvvetlendirmek mümkün mü?

Çinko ve bakır minerallerin sentezinden oluşan gıda takviyemizi inceleyin.

Görüşmeyi açın
Biz danışın!
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?