Çocuğunuzun bağışık sistemini kuvvetlendirmek mümkün mü?

Renativ Astaraglus Kids gıda takviyesi içinde bulunan, Astragalus membranaceus, 3 probiyotik ve 3 prebiyotik sayesinde fayda sağlamanız mümkün olabilir. Detaylı bilgi almak için sayfayı aşağı doğru kaydırın.

Güçlü Bağışıklık

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek olur. 

Üst Solunum

Alerjik astım, bronşit ve üst solunum yolları tedavisine yardımcı olur. 

Koruma Etkisi

Viral ve bakteriyal hastalıkların önlenmesinde destek olur.

Otoimmünite

Otoimmün hastalıkların önlenmesinde yardımcı olur.

Gıda Takviyesi İçindekiler

Astragalus Membranaceus (Çin Geveni)

2000 yıllık Çin tıbbında, Astragalus membranaceus uzun tıbbi kullanım geçmişine sahiptir. Çocuklara çay olarak verilmektedir. Re-Nativ Astragalus Kids çocukların kullanımı için standardize edilerek hazırlanmıştır. Bağışıklık sistemini düzenlemek ve güçlendirmek için kullanılmaktadır.

Probiyotikler 1

Lactobacillus helveticus, bağırsak bariyerini korur böylece Epitel hücrelerine yapışmak isteyen E. Coli ve H. pylori gibi patojenlerin tutunmasını engeller. Vücut antijenler tarafından tehdit edildiğinde, dolaşımdaki B lenfositlerinin IgM ve IgG antikorlarının üretimini arttırır.

Lactobacillus helveticus tarafından üretilen Lactoceptin ve prtH4 (proteaz) pro-enflamatuar sitokinlerini parçalayarak otoimmün hastalıkların (Jüvenil diyabet ve Jüvenil romatoid artrit vb.) oluşmasını engeller.  

Probiyotikler 2 ve 3

Bifidobacterium bifidum ve Bifidobacterium infantis, bağırsak iç çeperini oluşturan Epitel hücrelerine tutunmak isteyen patojenleri engeller.

İnce bağırsakta Mucin üretimini yükseltir (mucin epitel hücreler tarafından üretilen yüksek ağırlığı olan glikolize edilmiş proteinler). Böylece bağırsak geçirgenliğini dengeler.

Proenflamatuar sitokinlerini azaltır ve antienflamatuar sitokinlerinin miktarını yükseltir. Böylece bağışıklık sisteminin vücuda ve organlara zarar vermesini önlemeye çalışır.

Prebiyotikler

İnulin: Lif tüketimi, bağırsaktaki faydalı bakteriler olan Bifidobacteria ve Lactobacilli sayısını arttırmaktadır.

Galacto-oligosakkaritler: Zincirlere bağlı bitki şekerlerinden oluşur. Doğal olarak süt ürünlerinde, baklagillerde ve bazı kök sebzelerde bulunurlar. İnsanlar galakto-oligosakaritleri prebiyotik olarak kullanırlar. 

Gam Arabik: İnsanlarda sindirim enzimleri tarafından hidrolize edilmediğinden ve kolonda probiyotik bakteriler gibi bağırsak mikrobiyotası tarafından fermente edildiğinden gamlar üzerine yapılan birçok çalışma prebiyotik etkilerini özetlemektedir.

Tavsiye Edenler

Bu sene oğlum okula başladı. hastalıklardan korumak için, bu ürünü bize mümessil arkasını çalıştı çalışma ve dökümanları incelediğimde Re-Nativ kids probiyotik Bağışıklık sisteminde ishalde, bronşitte etkin gücünü gördüm kullanmaya başladım. tüm anne ve babalara tavsiye ederim.

Funda Özçelik

Çocuk doktoru yazdı. Bildiğiniz prebiyotikleri unutun çocuğuma güvenle verdiğim harika bir ürün kesinlikle kullanilmasi tavsiye ediyorum. Diyare de kullandım.

Tuğba Hanım

Ürün kullanıyorum ikinci kez alıyorum çok memnunum.

Ebru Hanım

Kızım anaokula gidiyor. Doktorumuzun tavsiyesi ile hastalıkta koruması için kullandım çok memnun kaldık

Deniz Şahin

Re-Nativ'e ulaşın

İstanbul içi kargo ücretsizdir.
İletişim adresimizden de arayarak sipariş verebilirsiniz.

bemade-renativ-astargalus-banner-600x600

Yaşlanmayı yavaşlatmak mümkün mü?

Cycloastragenol ve Nadh ile gerçek yaşınızdan bile genç olmanız mümkün olabilir.

cinkobak-3-kutu-1000x1000

Bağışıklık sisteminizi hızlı kuvvetlendirmek mümkün mü?

Çinko ve bakır minerallerin sentezinden oluşan gıda takviyemizi inceleyin.

Görüşmeyi açın
Biz danışın!
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?