Bağışıklık sistemini hızlı toparlamak mümkün mü?

Çinkobak, 2 temel mineralin (Çinko ve Bakır) dengesi sayesinde mümkün olabilir. Detaylı bilgi almak için sayfayı aşağı doğru kaydırın.

Çinko Etkisi

Çinko minerali bağışıklık sisteminin güçlenmesinde faydalı olan bir mineraldir.

Bakır Etkisi

Bakır minerali hücrelerde enerji üretimine katkıda bulunduğu gibi kalp ve damar sağlığına destek olur.

DRcaps®

Belçika patentli bitkisel kapsül, midede çözülmeye başlar ve ince bağırsakta çözülmesi tamamlanır.

Zn/Cu Dengesi

Kapsül içinde bulunan 2 mineral dengesi sayesinde Çinko ve Bakır’ın arasında rekabet oluşmamaktadır.

Çinko'nun Vücuttaki
Önemi

Ecz. Mehmet Müderrisoğlu'ndan dinleyin

Ecz. Mehmet Müderrisoğlu Rebul markasının yaratıcısıcı ve Rebul 1895 Eczanesi’nin sahibidir. Eczacılık sektöründe tanınan, bilgisine saygı duyulan ve itimat edilen bir eczacıdır.

Çinko’nun vücuttaki önemi hakkındaki aydınlatıcı videomuzu izlemeden geçmeyin.

Gıda Takviyesi İçindekiler

Çinko(Zn)

Çinko’nun, kalp ve damar, mide ve bağırsak, endokrin ve üreme sistemlerine, cilt ve DNA onarımına faydası bilinmektedir. 

Bakır (Cu)

Bakır bir çok enzimin yapısında bulunur. Vücudun enerji üretiminde, kalp, damar, bağışıklık ve merkezi sinir siteminde meyelin oluşmasında önemli rol alır. Ayrıca önemli bir antioksidandır. Kırmızı kan hücrelerinin oluşmasında, cilt üzerinde ve melatonin sentezinde büyük rol oynamaktadır.

Çinko/Bakır Dengesi

Çinko ve bakır atomik yapıları bakımından birbirlerine çok benzedikleri için vücut içinde hem emilim hem de biyokimyasal reaksiyon için rekabet halindedirler. Bu rekabet ortamında 2 mineralin birbirlerinin işlevini azaltma potansiyeli yüksektir. Her iki mineralden en iyi şekilde faydalanmak için Çinko ve Bakır arasındaki dengenin yaklaşık 10 / 1 oranında olması gerektiği bulunmuştur.

Tavsiye Edenler

Ürün aldım ve kullandım geçekten dedikleri kadar varmış. Özellikle covit 19 sürecinde bağışıklık sistemim güçlenmesi için alıyorum. Doğru tercih.

Funda Özçelik

Ürünü kullanmadan önce sabahları uykumu almadan yorgun kalktığımı hissediyordum 2.kutuya başladım ve kendimde farkı hissetmeye başladım. Tavsiye eden doktoruma teşekkür ederim.

Neşe Hanım

Ürün tam zamanında geldi. Ürünü doktorum yazdı lakin eczanelerde bulamadım. Bende web sipariş oluşturdum. Ürünü kullanıyorum çok memnun kaldım kendimi daha dinç hissediyorum. Sabah kalktığımda kolum bacağım hep ağrıyordu şimdi onlardan eser kalmadı. Devletin karşıladığı çinko hiç benzemiyor doktorum zaten bu şekilde anlatmıştı mide kampı hiç yaşamadım.

Ece Hanım

Çinkobak kullanmadan önce kendimi çok yorgun hissediyorum vede saçlarımda dökülme vardı bu ürünü kullandiktan sonra saç dökülmem olmadı ve sabahları da çok dinç kalkmaya başladım. çok ama çok memnum kaldım bu üründen ailecek kullanıyoruz kullamayada devam ediyoruz bu ürünü yapanların ellerine saglik herkese tavsiye ediyorum.

Adem Çerkez

Çinkobak'a ulaşın

İstanbul içi kargo ücretsizdir.
İletişim adresimizden de arayarak sipariş verebilirsiniz.

bemade-renativ-astargalus-banner-600x600

Yaşlanmayı yavaşlatmak mümkün mü?

Cycloastragenol ve NADH ile gerçek yaşınızdan bile genç olmanız mümkün olabilir.

bemade-renativ-astragalus-kids-3-kutu-1000x1000-1

Çocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirin

3 probiyotik ve 3 prebiyotik içeren gıda takviyemizin faydalarını inceleyin.

Görüşmeyi açın
Biz danışın!
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?