bemade ®

İnsanlığın gelişmesi ve sağlıklı yaşaması için hizmet ediyoruz.

"21 senelik tecrübemizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz."

Kimiz?

Bemade 2000 yılında kurulmuştur. Şirketimizin kadrosu biyoloji ve kimya eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. İlk yıllarda çeşitli laboratuvar kitlerinin ithalatını ve tanıtımını yaparken, aynı zamanda bu kitlerin çalışılması ve floresan mikroskop altında görüntülerin değerlendirilmesi konularında çok sayıda devlet kuruluşuna ve özel sektöre eğitim verdik. Ardından gıda takviyesi konularına yöneldik. Bu konuda ciddi çalışmalar yaptık. Son derece etkili ürünlerin (UC II, Insupro, Celergen, TA 65 vb.) Türkiye pazarına girmesi için katkıda bulunduk.  Hizmet yelpazemizi genişleterek çalışmalarımıza devam ederken, E-ticaret sitemiz üzerinden 21 yılda edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. 

Gıda Takviyeleri

Formülize ettiğimiz gıda takviyeleri Re-Nativ Astargalus, Re-Nativ Astargalus Kids ve Çinkobak’tır. Bu ürünlerin internet satışını bizden başka bir tek Ezc. Mehmet Müderrisoğlu yapmaktadır. 

Testler

İspanya’da yapılan Telomer testinin tanıtımını, Almanya’da yapılan Omega 3 Index Testinin tanıtımını üstlendik. Ayrıca İmmün Yaşlılık Profili, Th1 / Th2 / Th17, Advanced Disbiosis testlerinin tanıtımını yapmaktayız. Bu testler ile ilgili tüm bilgiler için aşağıdaki butona basarak ulaşabilirsiniz.

Ahenk Laboratuvarı

Testlerimiz, Ahenk Laboratuvarı ortamında bizlerin eşliğinde yapılmaktadır. 

Görüşmeyi açın
Biz danışın!
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?